Będzie Borat 2Komik Sacha Baron Cohen nakręcił materiał do drugiej części kultowego już „Borata”. Z najnowszych doniesień wynika, że film został już zmontowany i pokazany kilku osobom wewnątrz przemysłu. 

Na ten moment nie wiemy, o czym dokładnie opowie kolejny film o Boracie, choć należy założyć, że kontynuacja nie będzie zaledwie powtórką improwizowanej formuły pierwszej części – bohater Cohena jest na to obecnie zbyt dobrze rozpoznawalny. W tym kontekście właśnie jedno ze źródeł portalu Collider ujawniło, że w filmie zobaczymy Cohena grającego Borata, który z kolei udaje Cohena. 

Nowe informacje nie precyzują natomiast, czy film szykowany jest z myślą o ekranach kin, czy streamingu i VOD. Nie wiemy też kiedy miałaby odbyć się premiera sequela.

Oryginalny film – „Borat: Podpatrzone w Ameryce, aby Kazachstan rósł w siłę, a ludzie żyli dostatniej” – zadebiutował czternaście lat temu, stając się nieoczekiwanym hitem pośród zarówno krytyków, jak i widowni. Przy budżecie 18 milionów dolarów, film zdołał przynieść wpływy w postaci 262 milionów.

źródło: CBR / zdj. 20th Century Studios

Może Ci się również spodoba

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *